מה גרם לשי שוורץ לצאת למלחמת שוורים והמבורגרים בקריית חיים?

לאחרונה כמה כתבים מצאו את דרכם לבולס בורגר בקריית חיים, התמונות והביקורות לא יכלו להשאיר אותי אדיש להמבורגריה שפורחת לה ברחוב אח"י אילת ומאכילה מכל הלב את הבליינים של הקריות.

10 ההמבורגרים הכשרים והאהובים ביותר לשנת 2020! – קהילת המבורגר ישראל

לכבוד השנה העברית החדשה, שנקווה שתהיה תשפ"א ולא גם אשפה, הרמנו סקר ובדקנו: מהו ההמבורגר הכשר האהוב בישראל?

8 ההמבורגרים הכי אהובים בחיפה והצפון לשנת 2020!

בחרתם, השפעתם והנה הוא כאן – סקר ההמבורגרים הגדול לשנת 2020, והפעם עם תוצאות חיפה והצפון. שאלנו את חברי הקהילה שהשתתפו בסקר מי הכי הכי באזור חיפה והצפון, ואתם הגבתם בקול ברור – אז קבלו את רשימת 8 ההמבורגרים הכי אהובים בחיפה והצפון לשנת 2020!

בולס בורגר – יואב שנרך על הגילוי המרעיש שמתחבא בקריית חיים

אז רצה שמועה על איזה מסעדה אחת שצוברת לה שם אי שם בקריית חיים המרוחקת ואמרנו שאם אי פעם נחצה את הגבול לקריות, חייבים ללכת לאכול ב Bulls Burge.

תמונה של סניך בולס קרית חיים עם קטנועי משלוחים

הגיחה לקריית חיים שהפתיעה את איש ההמבורגרים

מה כבר יש לחפש בקריית חיים?!?! מסתבר שהמבורגר מומלץ ומדובר, אז שלחנו את איש ההמבורגרים לבדוק את בולס בורגר, הוא נסע צפונה וחזר לדווח על חוויה ששוה את הנסיעה.

המבורגר של מסעדת בולס

איזו המבורגריה גרמה לאלעד דווקא לשמוח שהשתבשו לו התכניות בצפון?

אם יש משהו שאלעד שונא, זה לנסוע לפגישות מרוחקות ממקום עבודתו/מגוריו, רק בשביל לגלות שיוזם הפגישה "שכח" שהיא נקבעה (למרות שתוזכר ביום לפני) והוא תקוע בקריות, רעב, עצבני וזומם נקמה. למזלו, סוכנת הנסיעות של מקום העבודה שלו היא תושבת הקריות.

40 המבורגרים הכי טובים לשנת 2019 – רשימת המערכת

ראינו הרבה המבורגרים מיוחדים ומרגשים השנה, חלקם מצויינים, חלקם מפתיעים וחלקם עם כמות גבינה לא הגיונית לבן אנוש. השנה התכנסנו כל חברי המערכת של קהילת המבורגר ישראל (הישג לא פשוט בכלל) כדי להרכיב את רשימת 40 ההמבורגרים הטובים ביותר לשנת 2019!

איזור אכילה במסעדת בולס סניף קרית חיים

רשימת המבורגרים כשרים הטובים ביותר של 2019!

אז לקחנו את נבחרת הכתבים המצויינים שלנו והרכבנו רשימה. אם אתם חובבי הפרדה של הציז' מהבורגר, שומרי נגיעה בין בייקון לקציצה או פשוט רוצים לצאת עם החברים ששומרים למקום שמגיש המבורגר כשר וטעים

בולס סטייל מסעדת שף בורגר על גלגלים

מסעדת השף בורגר של בולס, יחד עם הפוד טראק המפורסם שלהם, פותחים ללקוחות הצפון וליזמים את התיאבון ואת העיניים. אז בין אם אתם אוהבי המבורגר מושבעים או מחפשי הזדמנות עסקית למסעדה איכותית וחדשנית או אם אתם סתם רק רעבים, אתם חייבים להגיע לטעום.